Výsledek hledání pro výraz

O nás

O společnosti Grapoila

Naše oleje vyrábíme a lisujeme za studena bez přídavných a konzervačních látek pomocí ekologicky nezávadných technologií. Lisování za studena znamená, že se oleje vyrábí výhradně mechanickým postupem. Tím nedochází k poškození cenných látek obsažených v jádrech, nenasycené mastné kyseliny a vitamíny se neodbourávají, nýbrž posilují zdraví a zásobují pokožku živinami.

Je pro nás velice důležité, aby naše technologie měla povahu „Zero waste“ to znamená, že nevznikají vedlejší produkty, které by se nepoužily. Všechny složky surovin se zpracují. Produkty vznikající v průběhu výroby se použijí v potravinářském průmyslu, pro kosmetické účely nebo jako krmivo pro zvířata.

Naše lisovací technologie se neustále dále rozvíjí, abychom byli schopni nabízet pestrou paletu produktů za dostupné ceny a v té nejlepší jakosti. Aktuálně lisujeme oleje, vyrábíme inovativní bezlepkové mouky, krémy a kosmetické přípravky z 18 různých ořechů, semen a jader. Nejdůležitějším výrobkem Grapoila nadále zůstává olej z hroznových semínek, u kterého vznikají varianty olejů z vybraných maďarských vinařských oblastí.

Je pro nás důležité, abychom suroviny odebírali, pokud možno, přímo od maďarských výrobců a tím podporovali rozvoj tuzemské ekonomiky.

Neustále se rozšiřující řada bioproduktů je vyráběna ze surovin s vynikajícími vnitřními hodnotami a pocházejících z ekologických zemědělství. Je zpracovávaná na výrobní lince s bio certifikátem.

Grapoila mise spočívá ve zdravé výživě. Toho je možné snadno dosáhnout pomocí našich plnohodnotných produktů, bohatých na nenasycené mastné kyseliny a vitamíny.

Marianna Pinczés

jednatelka

O prodejci EveStyle s.r.o